Produkty pro stanovení citlivosti k antimikrobiálním látkám a minimálních inhibičních koncetrací (MIC).

Vážení zákazníci,

v současné době jsme podstatně rozšířili naši nabídku výrobků HiMedia pro oblast stanovení citlivosti k antimikrobiálním látkám a minimálních inhibičních koncetrací (MIC).

Naše aktuální nabídka je velmi široká a zahrnuje

Single Disc-SD
antibakteriální a antifungální disky s jednou antibakteriální nebo antifungální látkouv různých koncentracích, včetně koncentrací dle CLSI a EUCAST
antibakteriální multidisky
se 6 (Hexa-HX), 8 (Octo-OD), 12 (Dodeca-DE) a 20 (Icosa-IC) disky v jednom korpusu umožňující studium 6 až 20 různých antibakteriálních látek na jediné misce. Každý disk obsahuje různé antibakteriální látky v určitém definovaném množství. Výběr antimibakteriálních látek a jejich množství v discích je různý a řídí se především použitím multidisku, např. pro mikroorganismy gram-pozitivní nebo gram-negativní, pseudomonády, hemofilus, pathogeny v močovém traktu, pneumokoky a další.Některé multidisky mají koncentrace antibakteriálních látek dle CLSI.
Ezy MIC™ Strips - EM
Proužky (stripy) ke stanovení MIC antibakteriálních a antifungálních látek . Proužky (stripy) jsou zhotoveny z tenkého, inertního a porézního papíru, na kterém je oboustranně v definovaném exponenciálním koncentračním gradientu (µg/ml) imobilizována zpravidla jedna antibakteriální nebo antifungální látka, nebo dvě látky v určitém poměru, případně jako duální nebo multifunkční proužky s více látkami (na př. pro detekci ESBL a MBL)
HiComb MIC™ Test – MD
Hřebínky ke stanovení MIC antibakteriálních a antifungálních látek. Jsou zhotoveny z proužku inertního materiálu s osmi ramínky nesoucími na koncích disky s různými koncentracemi (µg/ml) zpravidla jedné antibakteriální/antifungální látky, případně dvou látek v určitém poměru

Na požádání vám zašleme ceník výrobků HiMedia pro oblast stanovení citlivosti k antimikrobiálním látkám a minimálních inhibičních koncetrací (MIC) a další případné informace. Rádi Vás také navštívíme a projednáme vše potřebné na místě.

Copyright © 2014, ČADERSKÝ-ENVITEK, spol. s r.o.